Na czym polega program "Partner ZPE" ?

Program partnerski “Partner ZPE” jest programem afiliacyjnym. Każdy, kto zarejestruje się do programu zostaje Partnerem i otrzymuje swój indywidualny link afiliacyjny (polecający), który może skopiować i wklejać na różnych stronach, portalach społecznościowych, fortach oraz grupach tematycznych, oczywiście z poszanowaniem reguł i zasad panujących na tych stronach. Jeśli ktoś na forum lub grupie szuka pomocy i jest możliwość, że znajdzie ją na stronie zpe24.pl to można wkleić swój link i przekierować tę osobę na stronę zpe24.pl. Dobrym pomysłem może być stworzenie własnej kampanii reklamowej na Facebooku lub Google, która przez nasz link będzie przenosić użytkownika na stronę zpe24.pl. Jeśli potencjalny klient wejdzie przez ten link na stronę zpe24.pl i dokona zakupu, Partner otrzyma 20% prowizji z kwoty netto, każdego z zakupionych produktów. Przykładowo za każdy plik do wyceny instalacji v2.3 można otrzymać 16 zł prowizji, a za konsultacje 365 nawet 79 zł prowizji. Dla najskuteczniejszych partnerów przewiduję możliwość ustalenia indywidualnej, wyższej prowizji. Każdorazowo należy bezwzględnie przestrzegać regulaminu programu “Partner ZPE”. Nieprzestrzeganie regulaminu, wiąże się z wykluczeniem z programu i utratą zdobytej prowizji. 

Jak dołączyć do programu
partnerskiego ZPE?

1. Wchodzisz na zpe24.pl

2. Wybierasz zakładkę "Moje konto" a następnie "Partner ZPE"

3. Wybieramy "Registration"

4. Wprowadzamy podstawowe dane do formularza i zapoznajemy się z regulaminem (link pod formularzem)

Pola oznaczone * są obowiązkowe, numer konta do wypłat prowizji będzie można podać po rejestracji. 

5. Po kliknięciu "Zarejestruj się" wyświetli się potwierdzenie rejestracji i będzie można przejść do sekcji logowania klikając "Login"

Dodatkowo na adres podany w formularzu zostanie wysłany mail z loginem i hasłem do konta. 

6. Wprowadzamy login i hasło podane w formularzu i klikamy "Zaloguj Się"

Opcjonalnie możemy zaznaczyć “Zapamiętaj mnie” aby później nie wpisywać ponownie loginu i hasła przy logowaniu.

7. Po zalogowaniu pokaże się nasz panel partnera ZPE w zakładce "Overview"

Na dole strony znajdziemy link afiliacyjny, który będzie przenosił innych użytkowników do sklepu na zpe24.pl i za każdy zakup zrealizowany przez tych użytkowników otrzymamy prowizję. Ten link należy skopiować i wklejać tam gdzie chcemy polecić serwis zpe24.pl.

8. W zakładce "Profile" możemy edytować nasze dane

W tej zakładce możemy zmieniać hasło, wprowadzić numer konta, itp.

Nie czekaj, zarejestruj swoje konto Partnera już dzisiaj
i zacznij zarabiać na polecaniu serwisu